Së shpejti, Flashi në Iphone!
Pëlqej
Adobe
Duket se janë drejt fundit mosmarrëveshjet mes Apple dhe Adobe. Sipas një njoftimi, sistemi operativ i Apple iOS do të mbështesë së shpejti platfomën më të njohurAdobe, Flash.

Një programues i njohur me nofkën Skyfire ka zhvilluar një aplikacion me ndihmën e së cilit do të bëhet e mundur paraqitja e përmbajtjes me Flash, gjë e cila deri më tani ishte e pamundur.

Aplikacioni ka marrë miratimin e Apple dhe së shpejti do të ofrohet nga Skyfire me një pagesë prej 2.99 dollarësh amerikan. (albeu.com)
Shtuar më 03/11/2010, ora 10:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori