Ativ One 7 Curved ekran i lakuar për kompjutera (FOTO LAJM)

Samsung së fundmi ka sjell për kompjuterat ekranin Ativ One 7 Curved, ekrani i të cilit ka një formë të lakuar si ajo e televizorëve 4K.

Paneli i tij është 27 inç, 1920x1080 me kënde shikimi fantastike dhe ngjyra impresionuese, kur ulemi para një ekrani të tillë mund të shihni që pikselat extra bëjnë ndryshimin.

Ativ One 7 ka një kornizë metalike dhe është i ndërtuar me material kundër pluhurit dhe gjurmëve të gishtave, është i pajisur me çipin Intel Core i5dhe 8GB RAM, por GPU e dedikuar mungon.

Ndërkohë që opsioni SideSync 3.0 ju lejon të merrni dhe dërgoni mesazhe ndërmjet smartfonit dhe kompjuterit tuaj. /albeu.com/
Shtuar më 03/01/2015, ora 16:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori