Samsung prezanton versionin e ri Galaxy S9 dhe S9+
Samsung Electronics ka njoftuar daljen e versionit tw ri të ngjyrës Sunrise Gold për smartfonët Galaxy S9 dhe S9+.

Lançuar në Shkurt të 2018, Samsung Galaxy S9 dhe S9+ janë gjithashtu në dispozicion në ngjyrat: Zezë e Mesnatës, Blu Koralor dhe e Purpurt Jargavani.

"Njerëzit duan të shprehin stilin dhe personalitetin e tyre përmes teknologjisë dhe ngjyrës dhe këta smartfonë janë një pjesë e madhe e këtij personalizimi," tha Younghee Lee, CMO dhe Zëvendës Presidente Ekzekutive pranë Samsung Electronics. /albeu.com/
Shtuar më 20/06/2018, ora 14:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori