Samsung prezanton Galaxy S5 (VIDEO-FOTO)
Ashtu sikurse pritej Samsung prezantoi në Kongresin Botëror të Telefonisë mobile në Barcelonë smartfonin e saj më të ri, Galaxy S5. Ekrani i tij do të jetë 5.1-inç Full HD Super AMOLED. Sipas kompanisë jetëgjatësia e baterisë është përmirësuar, duke shtuar në të një bateri 2800mAh. Galaxy S5 do të jetë rezistente ndaj ujit.

Kamera e tij do të jetë e jashtëzakonshme – 16 megapikselë si dhe do të ketë opsione të reja. /albeu.com/

Samsung prezanton Galaxy S5

Shtuar më 25/02/2014, ora 10:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori