Samsung nxjerr në treg televizorin e lakuar (FOTO-LAJM)
Samsung hedh në treg OLed, televizorin e lakuar 55 polësh që kushton 10 mijë euro. Në ndyshim nga ekranet tradicionalë, prototipi i fundit i Samsung është i lakuar dhe sipas ekspertëve dhe grupeve të punës që kanë punuar për ndërtimin e tij, ndihmon në përmirësimin e shikimit.

Televizori doli fillimisht në shitje për t’u testuar vetëm në treguan koreano-jugor, ndërsa së fundmi Samsung dha dritën jeshile për ta hedhur atë në tregun global. /albeu.com/
Shtuar më 28/06/2013, ora 13:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori