Samsung lançon Galaxy S III Mini Value Edition
Samsung lançon Galaxy S III Mini Value Edition. Samsung Galaxy S III Mini Value Edition ofron një procesor më të shpejtë Dual Core(dy bërthamësh) 1.2 Ghz Cortex-A9 dhe version më të ri të Android atë 4.2.2 Jelly Bean. Pjesa tjetër e specifikimeve mbetet e njëjtë dhe pandryshuar.

Ky smartfon hyri në treg në Holandë javën e kaluar dhe kushton 180 euro. /albeu.com/
Shtuar më 10/03/2014, ora 11:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori