Samsung ka gati tabletin Galaxy Tab 4 Advanced
Samsung tashmë është e njohur për pajisjet e ndryshme teknologjike që ka në treg. Kujtojmë se gjatë vitit Samsung hedh në treg një shumëllojshmëri pajisjesh teknologjike.

Së fundmi flitet për një tablet të ri i cili pritet të hidhet në treg. Sipas thashethemeve të shumta tani thuhet se Samsung ka bërë gati modelin Galaxy Tab 4 Advanced.

Ekrani i Galaxy Tab 4 Advanced pritet të ofrojë diagonalen me 10.1”, 2GB RAM dhe 32GB memorie, si dhe Android 6.0. /albeu.com/

Shtuar më 04/05/2016, ora 11:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori