Samsung hedh në treg Galaxy S Advance
Samsung ka hedhur në treg një model të ri të linjës së telefonave Galaxy. Ky telefon cilësohet si jashtëzakonisht i leverdishëm pasi ofron mjaftë fuqi përpunuese dhe hapësirë si dhe rezolucion mjaftë të mirë të ekranit.

Ekrani i Galaxy S Advance, Super AMOLED me rezolucion 480x800 do të shfaq sistemin operues Android 2.3 Gingerbread nëpër të gjithë sipërfaqen e ekranit.

Muzikën dhe të dhënat tjera mund të ruani në memorien me kapacitet 16 GB.
Për nevojat e adhuruesve të fotografisë aty është kamera me rezolucion prej 5MP, fotografitë e së cilët do të mund ti dërgoni përmes lidhjes HSPA prej 14.4 mbps.
Shtuar më 02/02/2012, ora 15:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori