Samsung gati për tabletin me ekran 12 inç
Samsung po punon për të sjellë në treg një tablet me ekran 12 inç që do të operojë me sistemin Windoës 10.

Ky tablet si duket do të ketë ekran me prekje Super AMOLED, procesorin Intel Core M 14nm, 4GB RAM dhe lapsin digjital S-Pen. Ai do të jetë vetëm 6.2 mm i hollë dhe do të peshojë 600 gramë. Rezolucioni nuk është përmendur, por mendojmë se duhet të jetë i lartë, ndoshta 2,560×1,600 ose 3,840×2,400 pikselë.

Në lidhje me daljen në treg dhe çmimin duhet të presim ditët në vazhdim. /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2015, ora 10:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori