Samsung Galaxy Tab më 1 nëntor në Britaninë e Madhe
Samsung Galaxy Tab
Galaxy">Galaxy Tab do të dalë më 1 nëntor në Mbretërinë e Bashkuar, ka konfirmuar Samsung">Samsung.

Rivali i Android-toting të iPad do të jetë në dispozicion në dyqanet në Mbretërinë e Bashkuar pas nje muaji dhe përbën një kategori të re të produkteve celular për kompaninë.

Duke folur për nisjen e afërt të Galaxy">Galaxy Tab , Simon Stanford, drejtor për celularët Samsung">Samsung në Britani të Madhe, tha: "Ne i njohim konsumatorët, ato duan ta jetojne përvojën e jetës pa kufij.

"Galaxy">Galaxy Samsung">Samsung Tab sjell një propozim shumë të veçantë të tregut tabletë dhe nga 1 nëntor, u jep konsumatorëve të fundit në lidhje."

Çmimi

Tab Galaxy">Galaxy shkon Android 2.2 (Froyo), përmban një procesor 1GHz, ka një 7-inch TFT-LCD dhe do të perdori Flash 10,1.

Galaxy">Galaxy Samsung">Samsung Tab do të jetë në dispozicion nga Carphone, Dixons, T-Mobile dhe nga shitës të tjera.

Samsung">Samsung gjithashtu vë në dukje se ajo do të jetë në dispozicion në një numër të pikave të çmimeve të ndryshme, kështu që kujdes për marrëveshjet e subvencionuara.

Kjo vjen pas Amazon shënuar Tab Galaxy">Galaxy si kushton 599,99 £.
Shtuar më 02/10/2010, ora 14:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori