Samsung Galaxy S9 dhe S9 plus, mësohet data e lansimit
Adhuruesit e Samsung së shpejti do të kenë në duar Samsung Galaxy S9.

Samsung Galaxy S9 (dhe një version më i madh S9 Plus) do të lansohet në një shfaqje tregtare në shkurt dhe do të konkurojë "kokë më kokë "iPhone X.

Nuk është aspak surprizë, pasi Samsung ka lëshuar aparate të mëparshme në gamën Galaxy S të cilat kanë konkuruar denjësisht në treg.

Telefoni i ri premium do të kushtojë rreth 999 dollarë dhe do ketë dy versione Samsung Galaxy S9 (dhe një version më i madh S9 Plus) . /albeu.com/


Shtuar më 10/01/2018, ora 17:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori