Samsung Galaxy Round, telefoni me ekran të lakueshëm
Samsung pritet të prezantojë javën që vjen telefonin e ri fleksibil Galaxy Round. Telefoni me ekran të lakueshëm me diagonalen prej 4.7 inç, dhe rezolucionin prej 1280 x 720 pikselëve do të jetë i pajisur me procesorin e Qualcomm, Snapdragon 800.

2GB RAM, 16GB memorie të brendshme, si dhe kamerën e pasme me 8 mega-piksel me ndriçuesin LED. /albeu.com/
Shtuar më 07/10/2013, ora 14:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori