Samsung Focus 2
Ishte paralajmëruar më gjatë këtij muaji dhe tani erdhi. Samsung Focus 2 , pritet të jetë në dispozicion tek operatori mobil amerikan, AT&T, për një çmim prej 49.99 dollarëve, pas një kontrate dy vjeçare të cilën duhet ta nënshkruaj secili pronar i ri i këtij telefoni.

Focus 2 vjen me ekran Super AMOLED të ndjeshëm në prekje me 4 inç, dhe rezolcion prej 800 x 400 piksel, si dhe procesorin single-core, i cili posedon kapacitet prej 1.4Ghz, si dhe sistemin operativ Windows Phone 7.5 Mango.

Modeli më i ri i Samsung, Focus 2, vjen me 8GB memorie të brendshme, si dhe kamerën me 5 mega-piksel.
Shtuar më 21/05/2012, ora 20:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori