Samsung Fascinate vjen më 9 shtator
Samsung Fascinate
Samsung ka njoftuar se paisja Fascinate, bashkë me versionin Galaxy S, do të jenë në dispozicion të mërkurën për 199 dollarë. Samsung Galaxy S është nga me të fuqishmet me bazë Android dhe smartphone në treg, më një aparat 5 megapiksel, ekranin 4 inçësh Super AMOLED. E mundësuar nga një procesor prej 512MB memorie dhe 16GB memorie të brendshme që mund të zgjerohet edhe më teper nëpërmjet kartë memories microSD.

Fascinate gjithashtu ka një shpërblim të vogël: LED për flash kamerë.

Samsung Fascinate është në dispozicion për 199 dollarë dhe më një marrëveshje dy vjeçare për klientë. (albeu.com)
Shtuar më 08/09/2010, ora 12:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori