RIM debuton BlackBerry-n e ri
BlackBerry Curve 9350">9350/9360">9360/9370 do të jenë në dispozicion në Kanada gjatë këtij muaji dhe pritet që të shpërndahet në mbarë botën në muajin shtator.

BlackBerry Bold, Torch dhe Storm kanë pasur një "ndryshim" dhe tani është radha e BlackBerry Curve.

Ditën e sotme, RIM prezantoi versionet e fundit të serisë BlackBerry Curve, 9350">9350, 9360">9360, dhe 9370-ën.

Dizajnuar për personat që kërkojnë një telefon të mençur më të përballueshëm, BlackBerry Curve ofron më shumë tipare se sa "vëllai i madh i tij", Bold-i. /albeu.com/
Shtuar më 23/08/2011, ora 16:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori