Rally me një Rolls 500 mijë eurosh (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kësaj i thonë të bësh spektakël me një Rolls Royce e cila kushton rreth 500 mijë euro. Dhe nga ajo që shikoni në video duket se pronari i kësaj makine nuk e ka problem të blejë një tjetër. /albeu.com/
Shtuar më 15/12/2012, ora 19:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit