Rally me një Rolls 500 mijë eurosh (VIDEO)
Pëlqej
Kësaj i thonë të bësh spektakël me një Rolls Royce e cila kushton rreth 500 mijë euro. Dhe nga ajo që shikoni në video duket se pronari i kësaj makine nuk e ka problem të blejë një tjetër. /albeu.com/
Shtuar më 15/12/2012, ora 19:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori