Publikohen pamjet që tregojnë funksionet e Iphone 8 (VIDEO)
Ndërkohë që pritet prezantimi zyrtar, në media ka dalë një video në të cilën supozohet të jetë modeli më i ri i Apple duke punuar.

Mediumi britanik megjithatë shpreh dyshime nëse kemi të bëjmë me një video fals sa për të bërë klikime.

Incizimi është bërë me një kamerë klasike dhe nëse është real atëherë mund të dalin të vërteta pohimet se iPhone 8 do të ketë ekran skajskaj dhe nuk do të ketë butonin home.

Modeli i ri i Apple zakonisht del në shitje dy javë pas prezantimit të tij zyrtar, i cili pritet të bëhet më 12 shtator.

Shtuar më 07/09/2017, ora 11:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori