Një tjetër "tradhtar" nga radhët e Kryemadhit, kush e pranoi mandatin
Porsche prodhon super jahtin e parë 14 milionë euro (FOTO LAJM)

Porsche ka dizenjuar një super jaht hibrid që kushton rreth 14 milionë euro, i cili do të marrë pjesë në panairin e jahteve në Monako më 27 shtator, përcjell albeu.com.

Jahti është i gjatë 35 metra, ngjyrë hiri, ndërsa është hibrid dhe mund të përshkrojë 5.5 mijë kilometra detare me shpejtësi 21 nyje.

Porsche e ka prodhuar me sasi të limituar, vetëm shtatë njësi.

Porsche krijon superjahtin e saj të parë me pishinë, spa dhe mobilje me fibra karboni. /albeu.com/


Shtuar më 21/09/2017, ora 15:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori