Po lundronte në internet por papritur i shpërthen celulari në duar (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Incidentet me aparatet celulare nuk janë më ngjarje të pazakonta, kur një kompani celulare tërhoqi nga tregu mijëra telefona pak muaj më parë.

Një ngjarje e tillë ka ndodhur edhe në Kinë, ku kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin kur një djali i cili ishte duke lundruar në internet, i shpërthen telefoni celular tip Samsung.

Djali largohet menjëherë i tmerruar, por fatmirësisht ka shpëtuar pa asnjë lëndim edhe pse sikurse duket edhe në video, shihet se flakët në momentin e shpërthimit kanë qenë të mëdha. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2017, ora 08:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së