Phablet-i Lenovo S930
Lenovo prezanton modelin e ri S930 Phablet me ekran 6 inçësh. Ky model është tashmë në shitje në Kinë me një çmim të përshtatshëm prej 246$. Phableti ka një procesor katër bërthamash Mediatek MT6582 në 1.3 GHz, ekranin 6-inç me rezolucion 720p">720p HD, 1GB RAM dhe 8 GB për ruajtjen e të dhënave.

Lenovo S930 posedon kamerën ballore prej 1.6 MP dhe kamerën e pasme prej 8 MP, ndërsa baterinë prej 3000 mAh. /albeu.com/
Shtuar më 08/11/2013, ora 11:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori