Përdoruesit e Sony Xperia X dhe X Compact marrin lajmin e mirë
Një përditësim ka filluar të smartphonët Sony Xperia X dhe X Compact. Përditësimi i fundit është versioni i Android nga 7,0 në 7.1.1.

Përveç sjelljes së versionit të ri të OS, përditësimi përfshin gjithashtu rregullimet e sigurisë të Android për muajin qershor. Një ndryshim i hollësishëm ende nuk është i disponueshëm.

Për risi të tjera në dy smartphonet e Sonyt nuk është bërë ndonjë e ditur tjetër. / albeu.com /
Shtuar më 22/06/2017, ora 23:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori