Pasardhësi i Ascend P7 do të jetë me ekran prej safiri
Huawei ndjek hap pas hapi Apple duke sjellë pasardhësin e telefonit të avancuar të Ascend P7 me ekranin prej safiri, njësoj sikurse gjenerata e re e telefonit iPhone 6.

Safiri thuhet se është material i cili nuk gërvishet lehtë, më fleksibil dhe më i qëndrueshëm, edhe pse është më i shtrenjtë sesa Gorilla Glass. /albeu.com/

Shtuar më 19/08/2014, ora 16:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori