Pas Samsung edhe LG me telefon me ekran të përthyer (FOTO-LAJM)

“LG Electronics” sjell në nëntor telefonin e parë inteligjent të kompanisë me ekran të përthyer të quajtur “LG G Flex”. Telefoni i ri LG do të jetë i ndërtuar me një ekran OLED, “fleksibël dhe të pashkatërrueshë”, dhe sipas modeleve që qarkullojnë po në të njëjtat rrjete, modeli LG duket shumë herë më i bukur se “Samsung Round”.

“Engadget” do të ketë një ekran 6 polësh, ndërsa në bord do të jetë i instaluar një procesor “Snapdragon 800 Quadcore” i kompanisë “Qualcomm”. /albeu.com/
Shtuar më 14/10/2013, ora 19:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori