Pamje nga tableti më i ri Lenovo (FOTO LAJM)

Lonovo prezanton tabletin më të ri ThinkPad 10, i cili është i pajisur me procesorin e ri të Intelit Atom.

Ky tablet do ketë 2 GB RAM me 64 GB hapësirë për ruajtjen e të dhënave, ekrani i tij është me rezolucionin 1920x1200">1920x1200, Gorilla Glass3, Wirelessin 802.11ac, bluetooth 4.0, dhe do të përkrahë teknologjinë 3G dhe 4G LTE.

Ndërkohë pritet që tableti të kushtojë 550 dollarë. /albeu.com/
Shtuar më 28/05/2015, ora 16:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori