Ora e mençur pajisja më e fundit e Audit (FOTO LAJM)

Ora e mençur Audi është ora që mundëson kontrollin e makinës. Ndër mundësitë që mund të përmendim është hapja dhe mbyllja e derës së makinës Audi. Akoma nuk ka informacion nëse ora do të mundësojë kontrollimin e motorit, dritareve, temperaturës dhe parametrave të tjerë.

Android Central thekson se ora përdor sistemi operues të Google-s, Android Wear, ndërsa prodhuesi gjerman i veturave, e ka punuar në bashkëpunim me LG-n. /albeu.com/
Shtuar më 08/01/2015, ora 16:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori