Optimus Elite, smartphon-i më i ri LG
Ky është "smartphon-i" më i ri LG, i cili do kushtojë vetëm 150 dollarë.

LG Optimus Elite ka ekranin e ndjeshëm në prekje(touch-screen) me 3.5 inç, procesorin me 800MHz, kamerën me 5 mega-piksel, si dhe teknolgojinë e pagesave NFC, dhe Google Wallet.

Për telefonin e mençur, LG Optimus Elite, operatori mobil amerikan, Virgin Mobil ka tri plane të ndryshme tarifore, njëri prej të cilëve e ofron këtë telefon me 35 dollarë, ndërsa i njëjti bazohet në Android 2.3 Gingerbread.
Shtuar më 15/05/2012, ora 19:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori