Opsioni lojëra dhe në Viber
Kompania Viber do të shtojë dhe lojërat si opsion në përdorimin e tij, pasi kjo e ndihmon që të jetë sa më i përdorur. Gjatë muajve të fundit Viber e ka kuptuar që krahas shkëmbimin e mesazheve dhe thirrjet me VoIP, në një nivel krejtësisht tjetër, ku me azhurnimet e reja duket si një mini rrjetë social.

Lojërave të para në Viber do të jenë : Candy Mania, Pop dhe Wild Luck Kazino, të cilën Viber e ka krijuar bashkë me zhvilluesit nga Storm8 dhe Playtika.

Opsioni i lojërave nuk do të lançohet për të gjithë përdoruesit njëkohësisht, ai si fillim do të jetë vetëm për përdoruesit nga Bjellorusia, Izraeli, Malajzia dhe Singapori, dhe me kalimin e kohës të përhapet tek përdoruesit e tjerë. /albeu.com/
Shtuar më 17/12/2014, ora 10:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori