Olti Curri ironizon mimikën e Ramës teksa "kryqëzohet" nga gazetarët (VIDEO)
Mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Opinion’ në Tv Klan me gazetarin Blendi Fevziu po zhvillohen debate të ashpra mes kryeministrit Edi Rama dhe gazetarëve:

Artan Hoxha, Klodiana Lala, si dhe me të ftuarit e tjerë. Sigurisht këto momente “pikante” nuk i kanë shpëtuar as blogerit të njohur Olti Curri.


Ai ka shpërndarë një video, në të cilin Rama shfaqet paksa i habitur nga pyetjet e gazetarëve lidhur me foton me të fortin e Elbasanit, Ardian Çapja, në hotelin e këtij të fundit.

Me mbishkrimin: “Kur nderron doren…dhe behesh gips”.
Shtuar më 13/02/2020, ora 22:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori