Nokia zbulon aksidentalisht celularin e ri (FOTO)

Pas largimit të shefit ekzekutiv Arto Nummela nga HMD Global, Nokia ka përjetuar edhe një tjetër “goditje”.

Kompania ka zbuluar aksidentalisht telefonin e ri të mençur në uebfaqe.

Fotografia konfirmon spekulimet e deritashme, pasi pajisja e re Nokia 8 ngjan në telefonin Nokia 6.

Thuhet se pajisja do të dalë në shitje më 31 korrik në disa versione ngjyrash dhe do të kushtojë rreth 600 dollarë. /albeu.com/
Shtuar më 25/07/2017, ora 22:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori