Njihuni me modelin e ri Panamera Sport Turismo (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Në Paris Motor Show që u zhvilluar më 2012, Porsche hodhi në treg modelin e parë Sport Turismo.

Por meqenëse është pëlqyer shumë, gjithmonë ka pasur thashetheme se do të ketë një Panamera të ri të këtij lloji.

Mirëpo prodhuesi automobilistik nga Gjermania, nuk ka dhënë ndonjë lajm se mund ta kthejë këtë makinë.

Auto Bild ka publikuar një video, ku shfaqet një veturë e kuqe që mendohet të jetë pikërisht Sport Turismo.

Në krahasim me veturën e lançuar më parë, modeli i ri duket të ketë linja më të theksuara si dhe një pjesë të pasme krejt të ndryshme. /albeu.com/
Shtuar më 25/08/2016, ora 20:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.