Njihuni me karakteristikat e iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus (FOTO LAJM)

Gigabajt të RAM memories për iPhone 7 Plus
Apple pritet që të prezantojë pajisjet e saj të rinj, iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus.

Edhe pse prezantimi i këtyre pajisjeve është planifikuar të mbahet në shtator të vitit 2016, në internet tashmë janë shfaqur disa informata në lidhje me risitë që do të vijnë së bashku me iPhonet e rinj. /albeu.com/

Shtuar më 09/11/2015, ora 16:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori