E FUNDIT/ FSHF shkarkon Panuccin
Njihuni me Bugattin e ri, makina më e shtrenjtë në botë (FOTO LAJM)

Bugatti ka prezantuar krijimin më të fundit – një super veturë e cila do t’i kushtojë atij që dëshiron ta blejë, plot 11 milionë euro.

Vetura quhet La Voiture Noire dhe aktualisht me çmimin që ka, është vetura më e shtrenjtë në botë.

Modeli me ngjyrë të zezë, që tashmë veçse është shitur, kombinon pamjet e veturës ekzistuese Chiron me pamjen e veturës legjendare AC Atlantic të vitit 1936. /albeu.com/


Shtuar më 12/03/2019, ora 16:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori