Rënia e meteorit tremb italianët (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Një asteroid është përplasur sot në Itali. Asteroidi me ngjyrë kafë është gjetur në Palermo ndërsa zjarrfikësit italianë kanë përjashtuar që është radioaktiv.


Meteori është dërguar në institutin gjeofizik dhe vullkanologjik. Ndërsa në rrjetet sociale janë hedhur shumë komente në lidhje me fundin e botës, i parashkikuar nga fisi Maya për të premten, 21 dhjetor 2012. /albeu.com/
Shtuar më 17/12/2012, ora 13:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori