Rėnia e meteorit tremb italianėt (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Njė asteroid ėshtė pėrplasur sot nė Itali. Asteroidi me ngjyrė kafė ėshtė gjetur nė Palermo ndėrsa zjarrfikėsit italianė kanė pėrjashtuar qė ėshtė radioaktiv.


Meteori ėshtė dėrguar nė institutin gjeofizik dhe vullkanologjik. Ndėrsa nė rrjetet sociale janė hedhur shumė komente nė lidhje me fundin e botės, i parashkikuar nga fisi Maya pėr tė premten, 21 dhjetor 2012. /albeu.com/
Shtuar më 17/12/2012, ora 13:46
dritan pane
e Hënë 17 Dhjetor 2012, Ora 19:45
epo keto jane shenjat e para do permbyset te enjte beni si te beni dhe kater dite
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.