Njė koleksion i ēmuar i makinave Ferrari (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ai ka dizenjuar disa nga makinat mė tė bukura nė historinė e automobilizmit. Njė koleksion i ēmuar i makinave tė Ferrarit tė dizenjuara nga "Kumbari i dizenjimit tė makinave" janė ekspozuar nė nder tė kontributit tė tij.

Sergio Pinifarina ėshtė autori i disa prej makinave ikonė italianė nė 60 vitet e fundit.

Nga klasiket deri tek modernet bėjnė pjesė nė kėtė prezantim ndėrsa njė vend tė rėndėsishėm zėnė edhe makinat e garave. /albeu.com/
Shtuar më 13/11/2012, ora 12:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.