Një bicikletë antike e kthyer në elektrike (FOTO-LAJM)

Kjo është biçikleta spektakolare elektrike që sapo është prezantuar nga design week e Milanos. Është Cykno eBike dhe është ndërtuar me materiale shumë moderne (fibra karboni, frena në disk dhe motor të vogël) por me të njëjtën pamje si një biçikletë e fillim shekullit të kaluar.


Bicikleta mund të bëjë deri në 60 km dhe të karikohet në katër orë. /albeu.com/
Shtuar më 11/04/2013, ora 11:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori