Nexus Prime do përballet me iPhone 5 në tetor
Sipas një raporti nga një faqe interneti koreane, ka të ngjarë që Google do të lançojë në tetor telefonin Nexus Prime, pasi Apple të nisë iPhone 5-ën.

Raporti i shkruar nga Jangjiyoung pretendon se telefoni do të jetë i fuqizuar nga një çipset TI OMAP4460 dhe do të ketë një ekran Super AMOLED Plus HD. /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2011, ora 11:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori