Pamje të mahnitshme nga Toka (VIDEO)
Këto janë pamjet më të bukura të Tokës nga orbita. Ato janë marrë nga disa satelitë të rinj në flotës së NASA-s gjatë vitit të kaluar.

Ato janë përzierje imazhesh me ngjyra shumë të qarta dhe peizazhesh 3D. /albeu.com/
Shtuar më 04/04/2013, ora 17:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori