Imazhe të mrekullueshme nga hapësira (VIDEO)
NASA publikon një foto me pamje paranomike të një pjese të Andromeda galaktikës, të kapur përmes teleskopit të hapësirës Hubble.

Ky është imazhi më i madh i kapur ndonjëherë i galaktikës Andromeda, por largësia dhe shumësia e yjeve bën dhe që pamja të jetë jo shumë e qartë dhe e lehtë për të dalluar detajet.

Ndërkohë që përdoruesit e Reddit këtë pamje kaq mahnitëse kanë vendosur ta kthejnë në një video që “fluturon” në atë imazh e në të kanë vendosur një muzikë dramatike. /albeu.com/
Shtuar më 08/01/2015, ora 15:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori