Motorola sjell risi në orën Moto 360
Motorola sjell risi të reja në modelin e orës Moto 360, këtë herë ajo sillet në versionin e rripave me lëkurë.

Moto 360 është ora e parë që ka dizajn rrethor, ndërsa së fundmi në këtë dizajn i është bashkuar LG G Watch R dhe Apple Watch. Ora vjen me rripa në tre ngjyra si; të kaltër, të gjelbër dhe të kuqe.

Ndërkohë mendohet se ora Moto 360 do të kushtojë 60 dollarë. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2015, ora 11:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori