Microsoft sjell Lumia 1330 (FOTO LAJM)

Lumia 1330">1330 do të ketë ekran 5.7 inç HD OLED dhe procesor Snapdragon 400 quad-core. Telefoni më i fundit Lumia do të ketë kamër prej 14MegaPiksel me mundësinë e incizimit të videove me kualitet 1080p">1080p.

Microsoft Lumia 1330">1330 do të vijë me 1GB RAM dhe me rrjetin LTE, që e bën këtë pajisje të parën nga telefonët e Microsoftit me këtë shpejtësi. /albeu.com/
Shtuar më 03/01/2015, ora 17:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori