Microsoft, po mendon të prodhojë smartfonin e tij
Microsoft është duke punuar me furnizuesit me komponentë në Azi për të prodhuar smartfonin e tij. Sipas The Wall Street Journal, për momentin është duke testuar një dizajn të smartfonit, por nuk e dinë nëse pajisja ndonjëherë do të bëhej një produkt për konsumatorë.

“Ne jemi besimtarë të mëdhenj në bashkëpunëtorët tanë harduerikë dhe ne së bashku jemi të përqendruar në ofrimin e Windows Phone 8 për të tregtuar me ta” ka thënë një një zëdhënës i Microsoft-it. /albeu.com/
Shtuar më 03/11/2012, ora 16:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori