Mercedesi në shtator vjen me modelin e ri (VIDEO)
Mercedesi më 12 shtator në panairin e Frankfurtit pritet të sjellë një model të ri, i cili pritet të rivalizojë modelin BMW i3.

Modeli do të lansohet në vitin 2020 dhe kompania ka njoftuar se pret që të jetë modeli më i suksesshëm nën logon EQ, koncept ky i prezantuar vitin e shkuar.

Kompania sot ka publikuar një video më të afërt të konceptit duke treguar dritat e tij. /albeu.com/


Shtuar më 05/09/2017, ora 16:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori