Mercedes Benz i veshur me ar (VIDEO-FOTO)
Krijimi i makinava të bukura dhe modeleve të fundit, nuk përbën risi për të pasurit, tashmë ata kërkojnë që makina e tyre të jetë e veçantë, unike. Për këtë gjë tashmë ata kërkojnë të tërheqin vëmendjen publikut duke i veshur ato me argjend e ar.


Edhe Mercedes Benz S500 që ju shikoni më lartë është i veshur me ar. Makina e veçantë është ekspozuar në një qendër të Mercedes Benz në Stuttgart të Gjermanisë. Kjo nuk është makina e parë që vishet me ar, një Porsche 996 Turbo është larë i tëri në ar ndërsa edhe një Lamborghini është parë i tillë gjatë vitit 2012. /albeu.com/
Mercedes Benz i veshur me ar

Shtuar më 03/09/2012, ora 10:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori