Me protagonistėt e 2012, Google uron 2013-ėn (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Nga Felix Baumgartner tek Pistoriue, Obama dhe Gangnam Style janė disa nga ngjarjet mė tė rėndėsihme tė vitit 2012">2012 tė pėrmbledhur nė 150 sekonda nga motori i kėrkimit gjatė vitit qė po mbaron.


Ky ėshtė urimi i qė Google i bėn pėrdoruesve tė tij. /albeu.com/

Shtuar më 31/12/2012, ora 14:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.