Me protagonistët e 2012, Google uron 2013-ën (VIDEO)
Pëlqej
Nga Felix Baumgartner tek Pistoriue, Obama dhe Gangnam Style janë disa nga ngjarjet më të rëndësihme të vitit 2012">2012 të përmbledhur në 150 sekonda nga motori i kërkimit gjatë vitit që po mbaron.


Ky është urimi i që Google i bën përdoruesve të tij. /albeu.com/

Shtuar më 31/12/2012, ora 14:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori