Makinat me të shitura për 2012 (FOTO-LAJM)

1. Ford Fiesta per 2012 ka shitur 104,288 makina
Pëlqej
Edhe pse tregu i makinave është i lidhur me ecurinë e ekonomisë, disa kompani të cilat merren me shitjen e automjeteve vazhdojnë të kenë shitje të mira në treg.

Telegraph.co.uk paraqet një listë me dhjetë nga modelet më të shitura gjatë vitit 2012 ku Volkswageni dhe Fordi vazhdojnë të dominojnë tregun e makinave në Evropë. /albeu.com/
Shtuar më 15/12/2012, ora 13:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori