Makinat me motor më të fuqishëm për 2015-ën (FOTO LAJM)

Acura NSX
Makinat më të fuqishm të prezantuara në Detroit Show për këtë vit janë të shumta. Risi të ndryshme vumë re se u prezantuan në këtë eveniment, duke filluar me risinë që solli Ford GT dhe versionit të prodhimit të Acura NSX, makina të menduar mirë parase të dilnin në treg.

10 janë makinat pjesë e listës së makinave në të fuqishme të prezantuara për 2015-ën. /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2015, ora 11:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori