Makinat fluturuese në të ardhmen do të jenë realitet
Nëse makinat fluturuese thjesht i keni ëndërruar, ata mund të jenë së shpetji dhe një realitet.

Një numër i madh kompanish janë në garë për të prodhuar automjete fluturuese motorike, që do të kapin imagjinatën e publikut – dhe paratë e tyre, sigurisht.

Javën e kaluar, qeveria britanike pranoi se makinat do lejohen rrugëve të Britanisë në fillim të vitit që do të vijë.

Megjithatë, këto lloj "makinash" nuk mund të jenë për të gjitha dhe patjetër që do të përdoren vetëm nga njerëz që kanë para të konsiderueshme sa për ti blerë ato. /albeu.com/
Shtuar më 06/08/2014, ora 11:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori