Makinat e reja për 2013 (FOTO-LAJM)

Chevrolet Spark
Kjo do të jetë makina më e vogël e re në shoëroomet ndërkomëbtare. Edhe pse e vogël ajo ka brenda një hapësirë shumë të madhe. Çmimi nis nga 13 mijë dollarë.
Makinat janë shërbyeset më të mira për njerëzit. Cdo ditë kompanitë e prodhimit të makinave punojnë për ti bërë ato sa më ekonomike dhe të efektshme.

Ndërsa kohët e fundit kemi parë edhe nga ato që arrijnë të parkohen vetë apo që nuk ndosin fare mjedisin.

Revista "Times" ka bërë një klasifikim të automjeteve të reja të cilat do të mbizotërojnë tregun për vitin 2013. /albeu.com/
Shtuar më 19/10/2012, ora 14:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori