Mahnitëse, prodhohet motori fluturues (FOTO & VIDEO)
Ky është momenti mahnitës kur një motor është ngritur duke fluturuar në qiell.

Zbulimi i fundit është bërë në Rusi dhe është financuar nga banka ruse Vnesheconombank.

Banka ka njoftuar se do të investojë miliona dollarë në prodhimin e automjeteve fluturistike. Fillimisht ka investuar në prototipet e motoçikletave, të cilat janë në prodhim dhe aktualisht po testohen.

Shefi i kompanisë Hover Serf Alexander Atamanov ka regjistruar një video të HoverBike S3 duke u ngritur lart mbi tokë. Testimi është zhvilluar në publik në Garën e Moskës, që zhvilloi garën motorike ndërkombëtare në rrugë.
Mahnitëse, prodhohet motori fluturues (FOTO & VIDEO)

Shtuar më 05/09/2017, ora 12:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori