LiveText aplikacionin për video-mesazhe nga Yahoo
Pëlqej
LiveText është aplikacioni mëi ri i sjellë nga Yahoo, i cili u mundëson përdoruesve që të shkëbejnë video-mesazhe me njëri-tjetrin.

Ky është një shërbim që ju mundëson që të dërgoni video-teks (pa zë!), me persona të ndryshëm në të gjithë botën pavarësisht se çfarë gjuhe flisni.

Sipas Yahoo, shërbimi mund të shkarkohet tani në të dyja platformat më të mëdha mobile, përkatësisht në Apple iOS dhe Google Android. /albeu.com/
Shtuar më 16/08/2015, ora 09:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori